Narkotyki w mieszkaniu, poszukiwana w wersalce

Policjanci z Komisariatu Policji w Lubawce w jednym z mieszkań na terenie Lubawki zatrzymali 21 – letniego mężczyznę, który posiadał woreczki strunowe z zawartością metamfetaminy oraz marihuany. W jego wersalce funkcjonariusze ujawnili również poszukiwaną nieletnią.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Lubawce w trakcie wykonywanych czynności służbowych, w jednym z mieszkań na terenie Lubawki zatrzymali 21 – letniego mieszkańca miasta, który jak się okazało posiadał w mieszkaniu nie tylko narkotyki, ale również w swojej wersalce ukrywał nieletnią w wieku 15 lat, która jakiś czas wcześniej uciekła z Domu Dziecka w Lubominie. W związku z powyższym mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Policjanci środki odurzające zabezpieczyli w policyjnym depozycie, natomiast
15 – latkę przewieźli na Izbę Dziecka.

W toku dalszych czynności, na podstawie zebranego w sprawie materiału dowodowego, funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie dwa zarzuty w związku z posiadaniem prawie 6 porcji handlowych metamfetaminy oraz 9 porcji handlowych marihuany, a ponadto zarzut za udzielanie środków odurzających drugiej osobie. 21 – latek przyznał się do obu zarzucanych mu czynów, za które grozi do 3 lat pozbawienia wolności. O wysokości kary zadecyduje teraz sąd.

Źródło: Policja Kamiennogórska

Więcej policyjnych komunikatów w tagach policja.

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz