Nadleśnictwo Kamienna Góra po raz kolejny uczestniczyło w lokalnym wydarzeniu, organizując swoje stoisko podczas otwarcia sezonu rowerowego Strefy MTB Sudety w Kochanowie (gm. Kamienna Góra).
Przedstawiciele nadleśnictwa aktywnie angażowali się w edukację uczestników, przybliżając im swoją działalność oraz promując zasady bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z terenów leśnych.
Więcej informacji i obszerny reportaż fotograficzny z wydarzenia dostępny tutaj.




