Nadleśnictwo Kamienna Góra na otwarciu sezonu rowerowego Strefy MTB Sudety

Nadleśnictwo Kamienna Góra po raz kolejny uczestniczyło w lokalnym wydarzeniu, organizując swoje stoisko podczas otwarcia sezonu rowerowego Strefy MTB Sudety w Kochanowie (gm. Kamienna Góra).

Przedstawiciele nadleśnictwa aktywnie angażowali się w edukację uczestników, przybliżając im swoją działalność oraz promując zasady bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z terenów leśnych.

Więcej informacji i obszerny reportaż fotograficzny z wydarzenia dostępny tutaj.

Zobacz inne