W Marciszowie zorganizowano dziś ogólnopolski cykl sportowy „Biathlon dla Każdego”. Nadleśnictwo Kamienna Góra po raz kolejny uczestniczyło w wydarzeniu organizowanym w regionie. Przedstawiciele nadleśnictwa aktywnie angażowali się w edukację uczestników, przybliżając im swoją działalność oraz promując zasady bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z terenów leśnych.
Więcej informacji i obszerny reportaż fotograficzny z wydarzenia dostępny tutaj.
Zobacz inne informacje o wydarzeniu tutaj.




