Nadleśnictwo Kamienna Góra na imprezie sportowej „Biathlon dla Każdego”

W Marciszowie zorganizowano dziś ogólnopolski cykl sportowy „Biathlon dla Każdego”. Nadleśnictwo Kamienna Góra po raz kolejny uczestniczyło w wydarzeniu organizowanym w regionie. Przedstawiciele nadleśnictwa aktywnie angażowali się w edukację uczestników, przybliżając im swoją działalność oraz promując zasady bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z terenów leśnych.

Więcej informacji i obszerny reportaż fotograficzny z wydarzenia dostępny tutaj.
Zobacz inne informacje o wydarzeniu tutaj.

Zobacz inne