Na 3 miesiące trafił do aresztu w związku z posiadaniem znacznych ilości narkotyków

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozić może mężczyźnie podejrzanemu o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli marihuanę i amfetaminę, z których można uzyskać ponad 200 porcji handlowych oraz blisko 50 tabletek ekstazy. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek Prokuratury zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

26 kwietnia 2019 roku Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec 45-letniego jeleniogórzanina.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w związku z posiadaniem przez niego znacznych ilości narkotyków.

Funkcjonariusze prowadząc czynności uzyskali informację, że mężczyzna może posiadać w domu środki odurzające. W trakcie czynności zabezpieczyli narkotyki, część w woreczkach strunowych, w foli aluminiowej poporcjowane, ukryte w rożnych miejscach w mieszkaniu, w tym w kratce wentylacyjnej. Było to blisko 50 tabletek ekstazy oraz marihuana i amfetamina, z których  można uzyskać ponad 200 porcji handlowych.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie  okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Teraz za popełnione przestępstwo  grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Jelenia Góra

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment