Motocyklista spadł ze skarpy

W dniu 27 lipca 2019 roku motocyklista poruszający się przy budowanej obwodnicy Bolkowa zjechał z drogi i spadł ze skarpy. Karetka przetransportowała rannego motocyklistę do szpitala. Na szczęście nie odniósł wielkich obrażeń. Ze wstępnych ustaleń wynika, że motocyklista mógł być pod wpływem środków odurzających.

O godz. 07:39 otrzymaliśmy zgłoszenie z SK KP w Jaworze o poszkodowanej osobie, która spadła ze skarpy przy budowie obwodnicy Bolkowa.

OSP KSRG Stare Rochowice

Przypominamy, że od 17 lipca br. została wprowadzona nowa organizacja ruchu. Na czas przebudowy drogi krajowej wyznaczono objazd dla trasy Bolków – Jelenia Góra od m. Bolków DK-5 przez miejscowości Wierzchosławice, Domanów, Pustelnik do miejscowości Marciszów, dalej drogą wojewódzką nr 328 przez miejscowości Ciechanowice, Świdnik do m. Kaczorów, powrót na DK-3 w kierunku Jeleniej Góry. Objazd dla trasy Jelenia Góra – Bolków DK-3 w miejscowości Kaczorów zjazd z DK-3 na DW 328 przez miejscowości Świdnik, Ciechanowice, w miejscowości Marciszów wjazd na drogę DK-5 i dalej przejazd przez miejscowości Pustelnik, Domanów, Wierzchosławice dojazd do Bolkowa drogą DK-5.
Jednocześnie funkcjonuje objazd zamkniętego odcinka DK-5 na odcinku Węzeł Bolków (S-3) – DK-5 do granicy miasta Bolków.

Fot. OSP KSRG Stare Rochowice

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz