Młodzicy z Bóbr Marciszów zwycięzcami turnieju w Czechach

Młodzicy z Bóbr Marciszów zajęli pierwsze i drugie miejsce na turnieju zorganizowanym w sobotę, 27 sierpnia br. w czeskiej gminie partnerskiej Vitezna. W turnieju rywalizowały cztery drużyny młodych piłkarzy w wieku 6-12 lat gospodarze Sokół Vitezna, drużyna Sokół Bila Tremeśna i dwie drużyny Bóbr Marciszów.

Za wspaniale zorganizowany turniej przez czeskich przyjaciół z gminy Vitezna dziękuje wójt Wiesław Cepielik, w szczególności starostom Petrowi Hruby i Petrowi Jeżkowi.

– Nasi młodzicy z Bóbr Marciszów byli bezkonkurencyjni i wywalczyli pierwsze i drugie miejsce w turnieju. Liczne gole, które wpadały do bramki Czechów to zasługa nie tylko naszych młodych piłkarzy, ale także trenerów Sławomira Celta i Krzysztofa Tabaki, którym bardzo dziękuję za ich ciężką pracę z dziećmi i młodzieżą oraz duże zaangażowanie, przygotowanie i prowadzenie zawodników do zwycięstwa – podsumował wójt gminy Marciszów Wiesław Cepielik, który kibicował zawodnikom wraz z zastępcą Pawłem Truszczyńskim.

Oprócz wspaniałej atmosfery piłkarskiej i licznych nagród dla zawodników organizatorzy turnieju przygotowali nie lada niespodziankę, a był nią latający nad boiskiem samolot, który w przerwach pomiędzy meczami zrzucał cukierki dla zawodników.

Turniej był finansowany z unijnych środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach czesko-polskiego projektu partnerskiego z Euroregionu Glacensis.

Więcej informacji z gminy Marciszów prezentujemy tutaj.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment