Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego w Narciarstwie Alpejskim

W dniu 25 stycznia 2019 roku na stoku Stacji Narciarskiej w Czarnowie odbyły się VI Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego w Narciarstwie Alpejskim szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych.

Uroczyście zawody otworzyła dyrektor MOS Katarzyna Bandyk wraz z dyrektorem ZSO Jackiem Bruździakiem i Członkiem Zarządu Powiatu Kamiennogórskiego Andrzejem Przybytkiem.

Przy bardzo dobrych warunkach do jazdy i fantastycznej atmosferze zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom narciarski w tej indywidualnej dyscyplinie sportu.

Organizatorem sportowych zmagań był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy i Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.

Celem zawodów była integracja młodzieży i promowanie aktywnego sposobu życia oraz narciarstwa jako formy wolnego spędzania czasu.

Wyniki rywalizacji

Igrzyska Dzieci

Chłopcy

  1.  Jakub Pasiut                          SP 2 Kamienna Góra             1:04,24
  2. Daniel Paiut                           SP 2 Kamienna Góra             1:08,36
  3. Bartosz Smyda                      SP 1 Kamienna Góra             1:09,87
  4. Miłosz Regewicz                   SP 1 Kamienna Góra             1:11,75
  5. Oliwer Roszkowiak               SP 2 Kamienna Góra             1:13,76
  6. Jan Czyż                                SP 1 Kamienna Góra             1;20,05
  7. Adrian Bręśkiewicz               SP 2 Kamienna Góra             1:22,15

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta 

  1. Karolina Całko                       SGEE                                     1:00,30
  2. Dominika Lema                     SP 1 Kamienna Góra              1:02,50

Chłopcy 

  1. Kacper Pasiut                         Gimnazjum nr 2                     51,96
  2. Filip Chronowski                   Gimnazjum nr 2                     1:04,75
  3. Filip Kwiatkowski                 SP 2 Kamienna Góra             1:06,20
  4. Kacper Kędzierski                 SP 2 Kamienna Góra             1:07,00
  5. Ignacy Woźniakowski           SP 2 Kamienna Góra             1:07,48
  6. Eryk Migacz                          SP Krzeszów                          1:08,17
  7. Michał Jała                             SP Krzeszów                          1:08,39
  8. Piotr Maciaszek                     Gimnazjum nr 2                     1:12,99
  9. Oskar Trzebiński                    SGEE                                     1:16,28
  10. Jakub Żyźniewski                  SGEE                                     1:14,75
  11. Miłosz Jała                             SP Krzeszów                          1;14,90

Licealiada

Dziewczęta

  1. Natalia Dumin            LO Kam. Góra                       1:13,59
  2. Emilia Rolka LO Kam. Góra                       1:14,50

Chłopcy

  1. Ernest Cebula                        LO Kamienna Góra               51,20
  2. Mateusz Jasowicz                  LO Kamienna Góra               59,17
  3. Michał Kucia                         LO Kamienna Góra               1:01,76

Punktacja drużynowa 

Igrzyska Dzieci

Chłopcy

  1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
  2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta  

  1. Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej Kamienna Góra
  2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra

Chłopcy  

  1. Gimnazjum nr 2 Kamienna Góra
  2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
  3. Gimnazjum Krzeszów
  4. Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej Kamienna Góra

Licealiada

Dziewczęta i Chłopcy

  1. Zespół Szkół Ogólnokształcących Kamienna Góra
Share

Zobacz również

One Thought to “Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego w Narciarstwie Alpejskim”

Dodaj komentarz