Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego w Narciarstwie Alpejskim

Dnia 2 marca 2018 roku na stoku Stacji Narciarskiej w Czarnowie odbyły się V Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego w Narciarstwie Alpejskim szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych.

Uroczyście zawody otworzyła wicestarosta Małgorzata Krzyszkowska wraz z dyrektor MOS Katarzyną Bandyk, dyrektorem ZSO Jacekiem Bruździakiem i Sławomirem Stańcem.

Po oficjalnym otwarciu wszyscy zawodnicy rywalizowali w tej indywidualnej dyscyplinie sportu, jakim jest narciarstwo alpejskie.

Organizatorem wydarzenia był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze i Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.

Celem zawodów jest przede wszystkim integracja młodzieży i promowanie aktywnego sposobu życia oraz narciarstwa jako formy wolnego spędzania czasu.

Wyniki rywalizacji w narciarstwie alpejskim:

Igrzyska Dzieci

Dziewczęta

1. Wiktoria Ostrowska SP 2 Kam. Góra 91,65
2. Wiktoria Chronowska SP 2 Kam. Góra 92,60

Chłopcy

1. Filip Kwiatkowski SP 2 Kam. Góra 37,31
2. Jakub Pasiut SP 2 Kam. Góra 76,70
3. Bartosz Smyda SP 1 Kam. Góra 79,32
4. Kamil Kubacki SP 1 Kam. Góra 83,27
5. Oliwier Cincio SP 1 Kam. Góra 84,19
6. Michał Regewicz SP 1 Kam. Góra 86,40

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta

1. Karolina Całko SGEE Kam. Góra 70,98
2. Dominika Lema SP 1 Kam. Góra 73,43
3. Klaudia Kubacka SP 1 Kam. Góra 82,40
4. Katarzyna Berdychowska SGEE Kam. Góra 90,05

Chłopcy

1. Ernest Cebula SGEE Kam. Góra 60,44
2. Kacper Pasiut Gim nr 2 Kam. Góra 60,91
3. Szymon Mućwicki Gim nr 2 Kam. Góra 68,50
4. Tomasz Bozio Gim nr 2 Kam. Góra 70,73
5. Patryk Owsianka SGEE Kam. Góra 73,14
6. Oskar Ostrowski SP 2 Kam. Góra 73,50
7. Filip Chonowski Gim nr 2 Kam. Góra 74,45
8. Ignacy Woźniakowski SP 2 Kam. Góra 76,00
9. Hubert Jawor SP 1 Kam. Góra 77,21
10. Mateusz Pisecki Gim Krzeszów 80,15
11. Jakub Ślimak SP 1 Kam. Góra 81,28
12. Kamil Łuszcz Gim Krzeszów 107,51

Licealiada

Dziewczęta

1. Emilia Rolka LO Kam. Góra 79,65
2. Natalia Dumin LO Kam. Góra 79,66
3. Wiktoria Matusik LO Kam. Góra 81,55
4. Natalia Bandyk LO Kam. Góra 82,19

Chłopcy

1. Mateusz Jasowicz LO Kam. Góra 65,38
2. Michał Kucia LO Kam. Góra 69,95
3. Artur Czuchański LO Kam. Góra 73,40

OPEN

1. Ernest Cebula SGEE Kam. Góra 60,44
2. Kacper Pasiut Gim nr 2 Kam. Góra 60,91
3. Mateusz Jasowicz LO Kam. Góra 65,38

Punktacja drużynowa: Igrzyska Dzieci Dziewczęta i Chłopcy

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

Dziewczęta

1. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
2. Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej Kamienna Góra

Chłopcy

1. Gimnazjum nr 2 Kamienna Góra
2. Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
4. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
5. Gimnazjum Krzeszów

Licealiada

Dziewczęta i Chłopcy

1. Zespół Szkół Ogólnokształcących Kamienna Góra



Udostępnij:
Share

Podobne artykuły

One Thought to “Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego w Narciarstwie Alpejskim”

  1. […] Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego w Narciarstwie Alpejskim […]

Dodaj komentarz