Mistrz freestyle football w Chełmsku Śląskim

W dniu 25 maja 2019 roku o godz. 9:30 na stadionie sportowym w Chełmsku Śląskim odbędzie się „II Turnieju piłki nożnej o Puchar Starosty Kamiennogórskiego’’.

W wydarzeniu udział weźmie około 150 najmłodszych piłkarzy z powiatu kamiennogórskiego i powiatów ościennych. Gościem specjalnym będzie Paweł Skóra – Mistrz Świata, Europy i Polski we freestyle football.

Paweł Skóra pochodzi z Wrocławia. Zajmuje się freestyle football’em od 2004 roku, co kreuje go jako jednego z prekursorów tego sportu w Polsce. Jest wzorem dla wielu młodych ludzi, którzy inspirują się jego postawą i niebywałym poziomem jaki prezentuje. Posiada wielkie doświadczenie, poparte największą liczbą sukcesów w tej dziedzinie w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Mimo jego silnej pozycji w świecie freestylu, nadal zaskakuje prezentując wielki wachlarz trików. Jego pokazy są perfekcyjnie przygotowane, dynamiczne i idealnie zgrane z muzyką. Jego podejście do ludzi sprawia, że jest powszechnie szanowany i łatwo nawiązuje kontakty ze wszystkimi, w tym najmłodszymi co jest niewątpliwym atutem, przy organizowaniu warsztatów trików piłkarskich, które prowadzi.

Fot. pawelskora.com

Share

Zobacz również

One Thought to “Mistrz freestyle football w Chełmsku Śląskim”

  1. […] Mistrz freestyle football w Chełmsku Śląskim (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Sport […]

Leave a Reply