Miniony weekend obfitował w wiele ciekawych wydarzeń

W miniony weekend ponownie odbyło się wiele ciekawych wydarzeń w powiecie kamiennogórskim. Reportaże fotograficzne z większości można obejrzeć na portalu Relacje Regionalne.

Zapraszamy do oglądania:

W piątek w Sali Widowiskowej kamiennogórskiego Centrum Kultury zabrzmiały przeboje operetkowe i musicalowe podczas koncertu z okazji Dnia Matki. ZOBACZ galerię.

W sobotę odbyła się czwarta edycja Patrolu Granicznego – międzynarodowych zawodów w biegach górskich i MTB organizowanych na polsko-czeskim pograniczu. ZOBACZ galerię.

W sobotę w pawilonie przy ul. Jeleniogórskiej w Kamiennej Górze odbyło się oficjalne otwarcie sklepu producentów żywności Ziemi Kamiennogórskiej. ZOBACZ galerię.

W sobotę w kościele pw. św. Piotra i Pawła w Kamiennej Górze odbył się Jubileusz 50-lecia kapłaństwa proboszcza ks. Edwarda Bigosa i rezydenta ks. Bronisława Piśnickiego. ZOBACZ galerię.

W sobotę na kamiennogórskim rynku odbyła się wiosenna edycja Kamiennogórskiej Giełdy Retro. ZOBACZ galerię.

W niedzielę w Uniemyślu odbyły się “Przysłupowe jarmarki w ramach Dnia Otwartych Domów Przysłupowych. ZOBACZ galerię.

W niedzielę w Letnim Pawilonie na Wodzie w Betlejem odbył się koncert wokalno-fortepianowy duetu tworzonego przez Magdalenę Kubat i Maję Babyszkę. ZOBACZ galerię.

Share

Zobacz inne