Mieszkanka powiatu kamiennogórskiego podejrzana o przywłaszczenie pieniędzy

Policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o przywłaszczenie powierzonego jej mienia. Kobieta pracując w jednym z lombardów przywłaszczyła pieniądze. Właścicielka poniesione straty oszacowała na ponad 12 tysięcy złotych. Teraz odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach ustalili, a następnie  zatrzymali 21-letnią mieszkankę powiatu kamiennogórskiego podejrzaną o przywłaszczenie powierzonego jej mienia.

Jak ustalili funkcjonariusze, kobieta będąc pracownicą jednego z lombardów w okresie od 10 marca do 14 maja 2020 roku przywłaszczyła  6 500 zł. Ponadto poza ewidencją sprzedała biżuterię, a pieniądze, które uzyskała z jej sprzedaży również przywłaszczyła. Łączne straty właścicielka oszacowała na ponad 12 tysięcy złotych. O te czyny podejrzewała swoją pracownicę.

Funkcjonariusze prowadząc czynności w tej sprawie zatrzymali 21-letnią kobietę podejrzewaną o przywłaszczenie mienia. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Kobieta przyznała się do zarzucanych jej czynów, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Jeleniogórska. Więcej komunikatów w kategorii Policja.

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz