Trwa budowa Panoramy Karkonoszy w Kamiennej Górze. Jak będzie wyglądać inwestycja pomorskiego dewelopera, informowaliśmy tutaj. Prawie wszystkie mieszkania w pierwszym budowanym bloku zostały już wyprzedane. Niebawem ruszą zapisy na mieszkania w drugim budynku.
Przypominamy, że deweloper kupił działkę przy ul. Krzeszowskiej. W pierwszym etapie powstaje 75 mieszkań w dwóch budynkach. Budynki będą miały podwyższony standard. Będą wyposażone w windy i podziemne garaże. Inwestycja ma trwać około 1,5 roku.
Inne inwestycje prowadzone w regionie prezentujemy tutaj.
Pamiętaj! Jeżeli organizujesz ciekawe wydarzenie lub prowadzisz inwestycję, skorzystaj z naszego patronatu medialnego. Przypominamy, że portal Relacje Regionalne oferuje patronat medialny nad wydarzeniami kulturalnymi, muzycznymi, sportowymi oraz akcjami społecznymi i innymi projektami artystycznymi. Zapraszamy do kontaktu.