Michał Bajor w Świdnicy

Miłośników twórczości Michała Bajora informujemy, iż dnia 20 maja 2018 roku o godz. 17:00 w Sali Widowiskowej przy I LO (Świdnica, ul. Pionierów 30) odbędzie się jego koncert.

Na repertuar jubileuszowego zestawu złożą się najważniejsze utwory w muzycznym życiu wybitnego wokalisty.

Michał Bajor – „Od Kofty…do Korcza” jest koncertem piosenek z dwu płytowego albumu pod tym samym tytułem. To muzyczna historia utworów, które napisane i przetłumaczone specjalnie dla niego, przez najlepszych autorów i kompozytorów, pozwoliły artyście stworzyć własny, niepowtarzalny teatr piosenki. Wybrane z kilkuset i nagrane na nowo z jego dzisiejszą dojrzałością, są niejako podsumowaniem muzycznego dorobku tego charyzmatycznego aktora i pieśniarza. Wieczór pełen wspomnień, liryki, dramatyzmu, ale i żartu.

Michał Bajor to najlepszy aktor wśród piosenkarzy i najlepszy piosenkarz wśród aktorów, w ciągu trzydziestu lat nieprzerwanego istnienia na scenie, stał się fenomenem polskiej kultury. O tym, co składa się na ten sukces, o osobowości, pracy iżyciu jednego z największych indywidualistów i charyzmatyków piosenki literackiej będzie można przeczytać prawie wszystko już w czerwcu, kiedy ukaże się książka poświęcona Artyście i Jego piosenkom. Dlaczego nie wszystko? Bo marka pod nazwą Michał Bajor zawsze fascynowała niezależnością, niedopowiedzeniem i pewną tajemnicą. Zarówno na scenie, jak i w życiu. Fani jego twórczości doskonale wiedzą, o co chodzi, a wrogów niech to tylko jeszcze bardziej rozzłości…”

Bilety dostępne na stronie biletyna.pl.

Przypominamy również, iż koncert Michała Bajora w Jeleniej Górze odbędzie się 12 maja 2018 roku, o czym informowaliśmy tutaj.

Fot. Michał Bajor facebookShare

Zobacz inne

Leave a Comment