Miał zatarg z rówieśnikiem i wyładował swoją złość na samochodzie jego matki

19-letniego mężczyznę zatrzymali w miniony wtorek po południu funkcjonariusze Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach. Policjanci ustalili, że młody mieszkaniec Czarnego Boru miał konflikt ze swoim rówieśnikiem, ale zamiast rozwiązać go w sposób zgodny z prawem, postanowił uszkodzić samochód jego matki, powodując straty w kwocie ponad 1000 złotych.

Do zdarzenia doszło przy ul. Sportowej w Czarnym Borze 14 lipca tego roku wieczorem. Pomiędzy dwoma nastolatkami doszło do awantury. Wtedy jeden z nich postanowił wyładować swoje zdenerwowanie na samochodzie kolegi. Okazało się jednak, że pojazd nie należał do młodego mężczyzny, a do jego matki. W wyniku przestępstwa zniszczeniu uległy przednia szyba, lusterko zewnętrzne, a także zarysowana została karoseria.

Poinformowani o zdarzeniu policjanci z Boguszowa-Gorc po przeprowadzonych czynnościach wyjaśniających ostatecznie 6 sierpnia zatrzymali 19-latka i postawili mu zarzut zniszczenie mienia. Podejrzany przyznał się do winy i odpowie teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwo może trafić za kraty więzienia na 5 lat.

Źródło: Policja Wałbrzych

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz