Miał blisko 3 promile i przyjechał na stację paliw po alkohol

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i naruszenie zakazu sądowego. Przeprowadzone badanie wykazało 3 promile alkoholu w jego organizmie. W takim stanie przyjechał motorowerem na stację paliw po alkohol. Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Kowar zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz o naruszenie zakazu sądowego.

14 czerwca 2019 roku około godziny 4 rano policjanci otrzymali zgłoszenie, z  którego wynikało, że kierujący motorowerem jest pijany. Mężczyzna przyjechał na jedną ze stacji paliw po alkohol.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zatrzymali kierującego motorowerem. Kierującym okazał się 34-letni mieszkaniec  powiatu jeleniogórskiego. Od mężczyzny wyraźnie czuć było zapach alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało blisko 3 promile. Kierowca w takim stanie przyjechał na jedną ze stacji paliw po alkohol. Ponadto w trakcie czynności okazało się, że mężczyzna naruszył 5 letni zakaz kierowania pojazdami oraz posiadał niewielkie ilości środków odurzających.

34-latek trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności.  Teraz odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i naruszenie zakazu sądowego za co grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Jelenia Góra

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz