Mężczyzna tymczasowo aresztowany odpowie dodatkowo za inne przestępstwa

Kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat grozić może 32-letniemu mężczyźnie podejrzanemu o kradzież oraz kradzież z włamaniem. Jego łupem padła torebka wraz z dokumentami i kartą bankomatową, którą się posłużył. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące za inne przestępstwo.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze prowadząc czynności wie ustalili, że 32-letni mężczyzna, tymczasowo aresztowany   dopuścił się w Jeleniej Górze kradzieży i kradzieży z włamaniem.

Jak ustalili funkcjonariusze, 32-latek w lutym br. wykorzystując nieuwagę pracownicy w jednej z jeleniogórskich restauracji ukradł z zaplecza jej torebkę. Jego łupem padły dokumenty, karta bankomatowa, portfel oraz pieniądze. Ponadto mężczyzna skradzioną kartę wykorzystał 3 razy płacąc nią za drobne zakupy.

Okazało się, że 32-latek kilka dni wcześniej został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące za znęcanie się psychiczne i fizyczne.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło:
Policja Jelenia Góra
podinsp. Edyta Bagrowska

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz również

Leave a Reply