Metal Mine Festival – KAT & Roman Kostrzewski

Miło nam poinformować, iż KAT & Roman Kostrzewski zagra na Metal Mine Festival 2018. Zobaczymy również Divine Chaos, Mord’a’Stigmata, Slaves of Evil, Lolitas Masturbat, które zamykają listę zespołów występujących na scenie MMF 2018.

Przypominamy, iż dnia 25 sierpnia 2018 roku ruszy trzecia edycja Metal Mine Festival. To wielkie wydarzenie muzyczne po raz kolejny odbędzie się w na terenie Starej Kopalni w Wałbrzychu. MMF odbywa się również pod patronatem medialnym portalu Relacje Regionalne.

Kat to jeden z najbardziej wpływowych zespołów w historii polskiej muzyki metalowej. Po rozłamie w 2004 roku Ireneusz Loth i Roman Kostrzewski powołali do życia formację pod szyldem Kat & Roman Kostrzewski. Grupa od tamtego czasu wydała trzy albumy: „Biało-czarna”, „Buk-akustycznie” oraz ponownie zarejestrowany kultowy materiał „666”, który w mediach spotkał się z dość zróżnicowanym odzewem, zarówno ze strony mediów, jak i najstarszych fanów grupy. Przez cały okres działalności zespół aktywnie koncertuje i ciągle przyciąga tłumy do klubów. Tak więc i tym razem rzesza fanów metalowej muzyki będzie chóralnie śpiewać słowa „Okręt mój płynie dalej, gdzieś tam…” – Kat & Roman Kostrzewski zagra na Metal Mine Festival 2018 w Wałbrzychu.

Ponadto do składu festiwalu dołączają:

– Jeden z najciekawiej rozwijających się post-black metalowych zespołów w Polsce, czyli Mord’a’Stigmata.
– Prosto z UK energetyczny przedstawiciel death-thrash metalu Divine Chaos, w którym za perkusją zasiada dobrze wam znany James Stewart (Vader).
– Śląski death metalowy skład Slaves of Evil, ich pierwszy album Madness of Sillence odbił się szerokim echem wśród fanów death metalu. Zebrał także bardzo pozytywne opinie wśród krytyków muzycznych.
– Jak co roku festiwal rozpocznie przedstawiciel lokalnej sceny metalowej, wybór padł na wałbrzyski Lolitas Masturbate.

Więcej na temat festiwalu w tagach metalmine.Share

Zobacz inne

Leave a Comment