Męskie Granie 2017

Jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń powraca po raz ósmy. Na koncertach Męskiego Grania znów zobaczymy czołowych polskich artystów oraz projekty specjalne, powoływane wyłącznie na tę trasę.

Mieszkańcy naszego regionu będą mieli możliwość uczestniczenia w koncercie we Wrocławiu już dnia 15 lipca 2017 roku.
Podczas Męskiego Grania we Wrocławiu na scenie głównej wystąpią: COMA, HEY, KAMP!, Kortez, Męskie Granie Orkiestra, Miuosh, ØRGANEK.

Na koncertach Męskiego Grania zobaczymy nie tylko uznanych twórców, nadających ton polskiej scenie muzycznej, ale też mniej znanych, utalentowanych muzyków, często będących na początku artystycznej drogi. Takich wykonawców promuje Scena Ż, na której we Wrocławiu zobaczymy: A_GIMa, BeMy, SORRY BOYS i Darię Zawiałow.

Sponsorowane przez markę Żywiec Męskie Granie to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które na scenie gromadzi artystów reprezentujących skrajnie różne gatunki i style muzyczne.

Każdy koncert Męskiego Grania tradycyjnie zwieńczy występ Męskie Granie Orkiestra. To grupa powołana specjalnie na to jedyne wydarzenie, z trójką charyzmatycznych artystów – BRODKĄ, ØRGANKIEM i ROGUCKIM. Pierwszym efektem ich współpracy jest promujący trasę singiel „Nieboskłon”, który po raz pierwszy zaprezentowany został 23 maja w programie „Kuba Wojewódzki” oraz na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia. Muzycy przygotują autorskie i zaskakujące aranżacje znanych przebojów,

W tym roku Męskie Granie rozpocznie koncert w Poznaniu (8.07, Park Cytadela), a kolejnymi miastami na trasie będą: Wrocław (15.07, Pergola), Katowice (22.07, Strefa Kultury), Gdynia (29.07, Park Kolibki), Kraków (12.08, Centrum Sportu Parkowa), Warszawa (19.08, Fort Bema) i Żywiec (26.08, Amfiteatr pod Grojcem).
Bilety na wszystkie koncerty Męskiego Grania można kupować w serwisie ebilet.pl. Ceny wejściówek na sześć pierwszych imprez to 99 zł.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment