Marihuana, amfetamina oraz haszysz zabezpieczone przez policjantów

Trzy osoby zostały zatrzymane za posiadanie środków odurzających oraz psychotropowych. To wynik działań przeprowadzonych w czwartek przez policjantów z Wałbrzycha. Funkcjonariusze narkotykom mówią stanowcze NIE!

8 sierpnia po północy na przystanku przy al. Podwale w Wałbrzychu – w rejonie ul. ul. Hetmańskiej –  policjanci pierwszego komisariatu zauważyli mężczyznę poszukiwanego przez Sąd Rejonowy Wałbrzychu za liczne kradzieże. 36-letni mieszkaniec Wałbrzycha miał przy sobie także środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było wykonać kilkadziesiąt porcji handlowych tego narkotyku. Podejrzany trafił więc do pomieszczenia dla osób zatrzymanych wałbrzyskiej komendy.

Kilkadziesiąt minut później w ręce mundurowych tego samego komisariatu wpadł kolejny wałbrzyszanin. Tym razem legitymowany przy ul. Ogrodowej 25-latek posiadał przy sobie narkotyki w postaci marihuany. Po godzinie 16:00 natomiast funkcjonariusze Zespołu Wywiadowczego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu na ul. Skargi w Wałbrzychu ujawnili środki odurzające w postaci marihuany oraz haszyszu przy 18-letnim mieszkańcu naszego miasta.

Za posiadanie środków odurzających wszystkie osoby odpowiedzą teraz przed sądem. Wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło: Policja Wałbrzych

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

One Thought to “Marihuana, amfetamina oraz haszysz zabezpieczone przez policjantów”

  1. Dealerzy marnuja swoj czas i bez sensu ryzykuja… przeciez mozna zupelnie legalnie zarabiac na marihuanie!

Leave a Comment