Marcin Zontek planuje kolejny pojedynek

Ukazała się zaskakująca informacja na temat Marcina Zontka, reprezentanta klubu Contender Kamienna Góra. Jak informuje portal mmanews.pl już niebawem możemy ponownie zobaczyć Marcina w klatce. Były pretendent FEN/M-1 Challenge, szykuje się do pojedynku poza organizacją Fight Exclusive Night.

Już w zeszłym roku Marcin dla portalu mmanews.pl zapowiedział, że rozważa kolejne występy w M-1 Challenge, choć w tym przypadku wchodzą również inne opcje. Póki co, dla FEN stoczył już sześć walk, a mocna wygrana mogłaby odświeżyć jego rekord i podnieść jego wartość.
To nie koniec zmian, bo w grę wchodzi również zmiana kategorii wagowej. Póki co, od realizacji planów powstrzymuje go kontuzja, której początki ciągnęły się za nim od pewnego czasu.

Marcin Zontek mimo przegranych ostatnich dwóch walk w klatoringu FEN bezsprzecznie jest jednym z największych twardzieli w sportach walki. Zawodnik odniósł w MMA szesnaście zwycięstw, a cztery z nich na arenie Fight Exclusive Night. To otworzyło mu drogę do walki o pas mistrzowski. Jeleniogórzanin był pretendentem do tytułu mistrza największej europejskiej organizacji MMA, M-1 Global – jego bitwa o pas z Sergeyem Korneevem uznana została za Najlepszą Walkę Roku 2012 w Rosji. W FEN pokonał Krzysztofa Pietraszka, Macieja Browarskiego, Tassilo Lahra i Arunasa Viliusa.

Więcej o Marcinie w tagach MMA.

Poniżej nasze banery promujące Marcina Zontka na galach FEN15, FEN12, FEN10, FEN9.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment