Marcin Zontek – oficjalny baner

Miło nam zaprezentować oficjalny baner Marcina Zontka na galę FEN 15 Final Strike.

Przypominamy, iż najbliższa gala Fight Exclusive Night, bazująca na sztukach walki MMA i K-1, odbędzie się 14 stycznia 2017 roku w lubińskiej hali RCS. W FEN 15 Final Strike udział wezmą czołowi polscy i zagraniczni zawodnicy. Jedną z walk karty głównej stoczy Marcin Zontek z Jeleniej Góry reprezentujący kamiennogórski klub Contender z francuskim mistrzem nokautu Boubacarem Balde.

Po raz kolejny baner reklamowy, który promuje Marcina na gali FEN jest naszego autorstwa, a na banerze znajduje się logo portalu czadrow.pl. Jest to skromny wkład „Czadrowa” dla zawodnika MMA z naszego regionu.

Poniżej nasze banery promujące Marcina Zontka na galach FEN15, FEN12, FEN10, FEN9.

Więcej artykułów dotyczących FEN i Marcina Zontka w tagach MMA.

Dla 37-letniego Marcina Zontka, jednego z najbardziej doświadczonych polskich wojowników MMA, który m.in. zdobył tytuł mistrza brytyjskiej federacji Ultimate Cage Championships i walczył w rosyjskiej organizacji M-1 Global, będzie to już szósty występ w organizacji FEN. Dzięki czterem zwycięstwom z rzędu w pojedynkach z Krzysztofem Pietraszkiem, Maciejem Browarskim, Tassilo Lahrem i Arunasem Viliusem zawodnik klubu Contender Kamienna Góra na niedawnej gali FEN 12 Feel the Force otrzymał szansę sięgnięcia po tytuł mistrzowski w kategorii półciężkiej. Zontek ostatecznie pasa nie zdobył, ale jego zacięty, obfitujący w niesamowite zwroty akcji pięciorundowy bój z Przemysławem Mysialą z pewnością można zaliczyć do najlepszych walk mijającego roku w Polsce.

Wywiad z Marcinem Zontkiem dostępny na sporty-walki.org.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment