Maciej “Loken” Kaliciński na KSW

Przypominamy, iż na KSW 43, które odbędzie się dnia 14 kwietnia 2018 roku we wrocławskiej Hali Stulecia zaprezentuje się zawodnik Klubu Contender Kamienna Góra – Maciej Kaliciński, o czym informowaliśmy wcześniej.

Rywalem kamiennogórzanina będzie Maciej Kazieczko, który zadebiutował w zawodowym MMA w roku 2015.

Maciej Kaliciński trafił do zawodowego świata mieszanych sztuk walki niecały rok później niż Maciej Kazieczko. Wcześniej natomiast walczył i odnosił sukcesy na amatorskiej scenie MMA. Szybko jednak zdecydował się na zawodowy debiut, w którym wygrał przez techniczny nokaut.

Po udanym pierwszym kroku w zawodowym MMA, młody zawodnik klubu Contnder Kamienna Góra, sześć miesięcy później ponownie stanął w klatce i ponownie nie dał żadnych szans przeciwnikowi nokautując go w pierwszej rundzie starcia.

Dwa udane starty doprowadziły Maciej do mocnej organizacji ACB, jednak i tam rywal nie dał rady młodemu Polakowi, a Kaliciński mógł cieszyć się z kolejnego zwycięstwa przez nokaut.
Ostatnia walka w karierze Maćka odbyła się w październiku roku 2017, jednak ostatecznie nie została rozstrzygnięta ponieważ jego rywal zadał przypadkowo nielegalny cios kolanem, po którym lekarz przerwał starcie.

Teraz zawodowe drogi dwóch młodych, potencjalnych gwiazd MMA przetną się pod banderą KSW. Maciej Kazieczko i Maciej Kaliciński swoim pojedynkiem podczas gali we Wrocławiu będą chcieli pokazać i udowodnić, który z nich jest aktualnie najbardziej perspektywicznym zawodnikiem kategorii lekkiej nad Wisłą. Jaki będzie wynik tego starcia? Przekonamy się już 14 kwietnia.

Info: kswmma.com

Wideo: InTheCagePLShare

Zobacz inne

Leave a Comment