Licealiada – Tenis stołowy dziewcząt i chłopców

W sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze odbyły się zawody indywidualne w tenisie stołowym w ramach Licealiady. Zawody rozegrane zostały systemem brazylijskim. Pierwsza trójka w rywalizacji dziewcząt, jak i chłopców awansowała do Finału Strefy jeleniogórskiej, który odbędzie się 5 listopada 2021 roku w Lubaniu.

Wyniki dziewczęta:

1. Z. Niemira – A. Skowrońska 0 – 2
2. E. Mika – E. Mordarska 2 – 0
3. K. Migacz – O. Gałecka 2 – 0
4. M. Krynda – J. Bogusz 0 – 2
5. Z. Niemira – E. Mordarska 2 – 0
6. O. Gałecka – M. Krynda 2 – 0
7. J. Bogusz – Z. Niemira 2 – 0
8. O. Gałecka – K. Mika 2 – 0

Mecz o III miejsce :

J. Bogusz – A. Skowrońska 0 – 2

Mecz o I miejsce :

K. Migacz – O. Gałecka 2 – 0

Klasyfikacja końcowa:

1. K. Migacz ZSO
2. O. Gałecka ZSZ i O
3. A. Skowrońska ZSO
4. J. Bogusz ZSO
5-6. Z. Niemira ZSO
5-6. E. Mika ZSZ i O
7-8. E. Mordarska ZSZ i O
7-8. M. Krynda ZSZ i O

Wyniki chłopcy:

1. Czyński M. – Przychocki Sz. 2:0
2. Czyński K. – Waligóra R. 0:2
3. Czarnecki Sz. – Czubaj P. 1:2
4. Topolski K. – Czyński M. 0:2
5. Bugla M. – Ostrowski O. 2:0
6. Pałczyński D. – Waligóra R. 0:2
7. Czubaj P. – Grygiel K. 2:1
8. Czarnecki Sz. – Topolski K. 2:0
9. Ostrowski O. – Czyński K. 2:0
10. Przychocki Sz. – Grygiel K. 2:0
11. Czyński . – Bugla M. 0:2
12. Waligóra R. – Czubaj P. 2:0
13. Ostrowski O. – Czyński M. 2:0
14. Czubaj P. – Przychocki Sz. 0:2
15. Przychocki Sz. – Pałczyński D. 2:0
16. Czarnecki Sz. – Ostrowski O. 0:2

Półfinały

17. Bugla M. – Waligóra R. 2:1
18. Przychocki Sz. – Ostrowski O. 0:2
Mecz o III miejsce
19. Przychocki Sz. – Waligóra R. 0:2
Mecz o I miejsce
20. Bugla M. – Ostrowski O. 2:0

Klasyfikacja końcowa:

1. Bugla M. ZSZ i O
2. Ostrowski O. ZSO
3. Waligóra R. ZSZ i O
4. Przychocki Sz. ZSZ i O
5-6 Czubaj P. ZSO
5-6 Czyński M. ZSO
7-8 Pałczyński D. ZSZ i O
7-8 Czarnecki Sz. ZSO
9-10 Grygiel K. ZSO
9-10 Topolski K. ZSZ i O
11. Czyński K. ZSO

Share

Zobacz również

Leave a Reply