Kupuj wyposażenie łazienki online!

www.lazienkiabc.pl – Kupuj wyposażenie łazienki online!

Łazienka jest według statystyk najrzadziej remontowanym pomieszczeniu w całym domu. Z tego względu warto, jest więc wyposażyć ją w produkty, które nie tylko są funkcjonalne, wykonane z materiałów dobrej jakości, ale także i uniwersalne pod względem wizualnym. Jednym z lepszych sklepów w sieci z wyposażeniem łazienkowym jest sklep łazienkiabc.pl. Miejsce to polecane jest nie tylko przez ekspertów, projektantów wnętrz, ale także i klientów indywidualnych. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat dobrego wyposażenia łazienkowego oraz tego, na jakie jest dobrze postawić – zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Wanna czy kabina prysznicowa?

Jednym z podstawowych dylematów podczas aranżacji łazienki jest ten dotyczący wyboru wanny lub kabiny prysznicowej. Wybór ten zazwyczaj zdeterminowany jest ilością miejsca, jaką w łazience dysponujemy. Chociaż oczywiście nie zawsze tak jest. Ważne są także kwestie związane z zasobnością portfela, indywidualnymi preferencjami, a także stylistyką łazienki. Z pewnością w mniejszych łazienkach lepiej sprawdzą się kabiny prysznicowe, ze względu na to, że po prostu zajmują dużo mniej miejsca. Najbardziej popularne są kabiny narożne półokrągłe, kwadratowe czy prostokątne.
Producenci wanien wprowadzają wciąż nowe modele, które pasują także do łazienek niewielkich. Chodzi przede wszystkim o wanny narożne, które pomimo niewielkich zewnętrznych rozmiarów pozwalają na komfortowe użytkowanie. Do polecanych wanien należą z pewnością wanny narożne Besco. Modele pochodzące od tego renomowanego producenta zachwycają nie tylko estetykę, ale także i dobre parametry pracy. Osoby, które z kolei potrafią docenić walory wanien oraz kabin prysznicowych mogą zdecydować się na zamontowanie na wannie parawanu nawannowego. Parawany z każdym rokiem cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ to dzięki nim można znacznie zwiększyć funkcjonalność, nawet najmniejszych łazienek.

Baterie i armatura sanitarna

Elementarnym wyposażeniem każdej łazienki jest także ceramika sanitarna oraz baterie łazienkowe. Bez tych produktów ciężko jest wyobrazić sobie funkcjonalne pomieszczenie. Wiele osób wciąż wybór baterii łazienkowych pozostawia na sam koniec. A jednak jakość tych produktów jest niezwykle ważna i decyduje o ergonomii wnętrza, a także i obniżeniu kosztów związanych ze zużyciem wody. Dobre baterie łazienkowe powinny nie tylko pasować estetyka do wnętrza, ale także powinny być wyposażone w ceramiczne głowice czy aeratory na końcu wylewki.
Ogromną popularnością w ostatnich latach cieszą się podwieszane miski WC. Są to modele, które idealnie sprawdzają się w łazienkach nowoczesnych, minimalistycznych, a także i takich o niewielkim metrażu. Z pewnością korzystniej jest wybrać miskę WC bez kołnierza. To bowiem te miski nie posiadają wewnętrznego rantu, pod którym mogą namnażać się i gromadzić groźne drobnoustroje.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment