Krzysztof Świątek z poparciem I. Krawczyk i R. Szełemeja

W kamiennogórskim ratuszu odbył się briefing prasowy z udziałem burmistrza Krzysztofa Świątka oraz Iwony Krawczyk – wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego i dr Romana Szełemeja – prezydenta Wałbrzycha, lidera Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Briefing odbył się przy okazji spotkania i rozmów dotyczących dalszej współpracy na poziomie Kamienna Góra – Aglomeracja Wałbrzyska – Województwo oraz projektu Sudety 2030.

Podczas briefingu burmistrz za pomocą mediów zwrócił się do mieszkańców aby oddali głosy na jego kandydaturę. Mocnego poparcia Krzysztofowi Świątkowi przed niedzielną drugą turą wyborów na burmistrza Kamiennej Góry udzieliła również wicemarszałek Iwona Krawczyk oraz prezydent dr Roman Szełemej.

Przypominamy, iż zgodnie z ogłoszonym komunikatem Państwowej Komisji Wyborczej, do drugiej tury na burmistrza Kamiennej Góry, która odbędzie się 4 listopada br., zakwalifikował się obecny burmistrz Krzysztof Świątek, otrzymując 2 429 głosów oraz Janusz Chodasewicz, otrzymując 1 890 głosów.

„Z ogromną odpowiedzialnością chciałam poprosić Państwa o to, żebyśmy zagwarantowali sobie dalszy rozwój. Krzysztof Świątek to jedyny kandydat na burmistrza Kamiennej Góry, który mówił o niej pozytywnie. Dlatego, że kocha to miasto i chce nam wszystkim tutaj zapewnić godne warunki życia.” – powiedziała Iwona Krawczyk.

„Kamienna Góra jest od samego początku ważnym, dużym partnerem w programie Aglomeracji Wałbrzyskiej. Wiele ważnych decyzji dla całej Aglomeracji powstawało tutaj, właśnie w Kamiennej Górze. Współpraca w ramach Aglomeracji, ale również dużego projektu „Sudety 2030” odbywa się zawsze z aktywnym udziałem Kamiennej Góry. To jest ważne, również w kontekście współpracy i za taką współpracą my głosujemy. Uważam, że ta współpraca, tak jak do tej pory będzie bardzo dobra i znakomita z burmistrzem Krzysztofem Świątkiem, którego wspieram i proszę o oddanie głosu w najbliższych wyborach na jego osobę.” – powiedział prezydent dr Roman Szełemej, chwaląc dotychczasową współpracę z Krzysztofem Świątkiem.

Na koniec Krzysztof Świątek zaapelował o udział w wyborach 4 listopada.Share

Zobacz inne

Leave a Comment