Krze-Show-Time2

Dnia 05.09.2015 roku odbyła się druga edycja imprezy muzycznej Krze-Show-Time. Po otwarciu imprezy przez Wójta Gminy Kamienna Góra i organizatorów na scenie zaprezentowały się solistki Ania Rudewicz z Wałbrzycha i Kasia Homoncik z Krzeszowa.

Po delikatnych dźwiękach scenę opanował kamiennogórski zespół Broken Head grający domieszkę trash metalu i hard rocka. Następnie swój występ zaprezentowała grupa taneczna J.L. Robots z Kamiennej Góry i zespół Mafi Furach, grający mieszankę reggae i hip hop.

Przed występem gwiazdy wieczoru odbył się zapierający dech w piersiach spektakl światła, dźwięku oraz efektów specjalnych przygotowany przez Visual Sensation. Po spektaklu laserowym na scenie zaprezentował się zespół Bomba Kaloryczna, grający mieszankę wszystkich możliwych gatunków muzycznych. Reggae, Jazz, Pop, Rock, Blues i inne.

Imprezę Krze-Show-Time2 zakończył DJ Blinker (Tolek).

Organizatorem festiwalu była Gmina Kamienna Góra, Centrum Biblioteczno-Kulturalne i Restauracja-Pizzeria Rustykalna z Krzeszowa. Organizatorów wsparła m.in. Iwona Krawczyk – Radna Województwa Dolnośląskiego i mieszkanka Czadrowa. Imprezę prowadził Janusz Potoniec a jednym z patronów medialnych był oczywiście nasz serwis czadrow.pl prezentujący ciekawe miejsca i wydarzenia w regionie.

Profesjonalnie organizowane wydarzenie Krze-Show-Time nabiera coraz większej rangi. Zapraszamy do poniższej galerii prezentującej atmosferę festiwalu Krze-Show-Time2.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment