Krze-Show-Time6 – Galerie

W dniu 21 czerwca 2019 roku w Krzeszowie odbyła się kolejna edycja imprezy rozrywkowo-kulturalnej Krze-Show-Time.

Szóstą edycję imprezy Krze-Show-Time rozpoczęły znakomite występy taneczne i teatralne utalentowanych dzieci i młodzieży działających w sekcjach lokalnego CBK.  Jako pierwsi zaprezentowali się tancerze Klubu Fraszka pod opieką pana Marka Homoncika. Kolejno dzieci z sekcji baletowej z CBK Pisarzowice prowadzonej przez panią Patrycję Morel. Swoje umiejętności zaprezentowały również dzieci z sekcji teatralnej CBK Krzeszów prowadzonej przez panią Aldonę Chwalińską- Kusztal.

Taniec i śpiew gościł przez całą imprezę. W piękny świętojański wieczór wprowadził wszystkich swoim spektaklem Zespół Taneczny Krąg ze Świdnicy. Dopełnieniem występu był barwny korowód z wiankami nad staw, gdzie swoją pomocą służyli dzielni druhowie z OSP Krzeszów. W niecodziennej aranżacji ze skrzydłami ledowymi zaprezentował się także zespół taneczny Sabayon z Wrocławia.

Część muzyczną wydarzenia wypełniły koncerty zespołów. Na początek znakomita „Kapela Jędrusie” z Jędrzejowa, która rozbawiła krzeszowską publiczność. Następnie kamiennogórska formacja „Rock Tube” z coverami polskich i światowych gigantów rocka. Na zakończenie mocne uderzenie zespołu Mescalero z Wrocławia.

W trakcie trwania imprezy dzieci mogły korzystać z warsztatów plastycznych, dmuchanej zjeżdżalni i innych atrakcji.

Pełna relacja z Krze-Show-Time 6 dostępna na naszym portalu.
Kliknij poniższe zdjęcie aby przejść do galerii.

Zobacz ofertę patronatu medialnego
Koncert zespołu Mescalero
Koncert zespołu Rock Tube
Występ Zespołu Tanecznego Krąg
Koncert Kapeli Jędrusie
Występy tancerzy i przedstawienia
Wideo
Wideo
Share

Zobacz również

Leave a Reply