Krze-Show-Time4 – Zapowiedź

Trwają przygotowania do kolejnej, czwartej edycji, jednej z większych imprez muzycznych w regionie – Krze-Show-Time.

Organizatorzy tego muzycznego wydarzenia podjęli decyzję, iż w tym sezonie impreza odbędzie się w czerwcu, a nie jak to było dotychczas we wrześniu.

Na scenie Krze-Show-Time, która ma miejsce w miejscowości Krzeszów na Dolnym Śląsku, poza lokalnymi zespołami pojawiają się również muzyczne gwiazdy. Podczas zeszłorocznej edycji zaprezentowały się Bilokacja z Poznania, Celebrate z Wrocławia, Ivanhoe z Niemiec, Atme z Wrocławia, Korpis Karmel z Kamiennej Góry i gwiazda wieczoru zespół Luxtorpeda. Relacja z koncertu Luxtorpedy dostępna na naszym portalu. Pełna relacja z wydarzenia dostępna na cbkkrzeszow.pl.

Pomiędzy koncertami zespołów prezentowane są występy artystyczne. W zeszłym roku przed występem gwiazdy wieczoru zaprezentowali się aktorzy “Teatru wzniosłych doznań” – z grupy proMedia team. Artyści przedstawili etiudy teatralne z wykorzystaniem szczudeł w ciekawych aranżacjach kostiumowych.

Szczegółowy harmonogram imprezy i informacje dotyczące zespołów muzycznych oraz innych atrakcji, jakie zobaczymy na Krze-Show-Time4 zaprezentujemy niebawem. Pewnym jest, że kolejna edycja ponownie zapewni niezapomnianą rozrywkę uczestnikom tego wydarzenia muzycznego organizowanego pod przewodnictwem wójta gminy Patryka Strausa.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment