Krze-Show-Time

Wczoraj dnia 06.09.2014 roku odbyła się pierwsza edycja imprezy muzycznej Krze-Show-Time. Impreza została zorganizowana w rekordowym czasie z inicjatywy krzeszowian i przy wsparciu marszałka województwa dolnośląskiego oraz prezes Specjalnej Strefy Ekonomicznej, mieszkanki Czadrowa Iwony Krawczyk.

Organizatorem imprezy była Restauracja-Pizzeria Rustykalna z Krzeszowa, Gmina Kamienna Góra wraz z gminnym Centrum Biblioteczno-Kulturalnym. Jednym z patronów medialnych był oczywiście nasz serwis czadrow.pl prezentujący ciekawe wydarzenia organizowane w regionie. Nie sposób pominąć sporej grupy sponsorów, dzięki którym można było zorganizować to muzyczne wydarzenie.

Krze-Show-Time rozpoczął i zakończył DJ Kordi przy profesjonalnym prowadzeniu konferansjera Janusza Potońca. Swoje występy zaprezentowały cztery zespoły biorące udział w programie muzycznym telewizji Polsat Must Be The Music: Mafi Furach z Karpacza, Herson z Olsztyna, nasz rodzimy Sachiel z Krzeszowa oraz Rootzmans z Włodowic. Gościnnie przed Sachiel wystąpił Nomad, raper ze Szklarskiej Poręby. Koncerty muzyczne były uzupełnione występami Indian z lubawskiej grupy Rise of the Sun i tancerzy ognia Irrbloss.

Zebrana publiczność bawiła się wyśmienicie a jak zapowiada Patryk Straus z Urzędu Gminy Kamienna Góra Krze-Show-Time na stałe ma się wpisać w kalendarz ciekawych imprez organizowanych w naszym regionie.

Share

Zobacz inne

0 Thoughts to “Krze-Show-Time”

Leave a Comment