Kryminalni zlikwidowali uprawę konopi indyjskich w Kamiennej Górze

Kamiennogórscy policjanci z Wydziału Kryminalnego ujawnili w jednej z altanek ogrodowych mieszczących się ne terenie Kamiennej Góry profesjonalnie przygotowaną uprawę konopi indyjskich. Zabezpieczono krzewy konopi indyjskich, z których można było otrzymać kilkaset porcji handlowych oraz specjalistyczny sprzęt służący do hodowli roślin i ich porcjowania.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego w wyniku prowadzonej pracy operacyjnej ustalili że 23 -letni mieszkaniec Kamiennej Góry w altance na terenie ogrodów działkowych uprawia konopie indyjskie. Przeprowadzone działania potwierdziły ustalenia Policjantów. Na miejscu zabezpieczono krzewy konopi indyjskich oraz profesjonalny sprzęt służący do uprawy roślin i ich porcjowania. Następnie w mieszkaniu mężczyzny ujawniono i zabezpieczono kilkanaście porcji handlowych marihuany. Zatrzymany 23 -latek usłyszał dwa zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przyznał się do ich popełnienia.

Obecnie policjanci nadal szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym również to, czy i na jaką skalę zatrzymany zajmował się ich rozprowadzaniem. Przypomnijmy, że za posiadania narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Kamiennogórska

Więcej policyjnych komunikatów w tagach policja.

Share

Zobacz również

Leave a Reply