Kryminalni ustalili sprawcę zniszczonego mienia

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze w dniu 31 maja br. ustalili i zatrzymali sprawcę zniszczonego ogrodzenia przy jednym z domów na terenie gminy Kamienna Góra. Sprawca tłumaczył policjantom, że był bardzo zły na sąsiadów.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Policji w Kamiennej Górze realizując wcześniejsze ustalenia, dokonali zatrzymania 34 – letniego mieszkańca gminy Kamienna Góra, który dokonał zniszczenia płotu sąsiadów. Mężczyzna wyciął fleksem słupki ogrodzeniowe wraz z przęsłami stalowymi, a następnie ułożył je na podwórzu sąsiadów. Kamiennogórscy funkcjonariusze postawili mu zarzut w kierunku zniszczenia mienia, do którego wymieniony się przyznał. W trakcie składanych wyjaśnień, tłumaczył policjantom, iż czynu tego dokonał, będąc silnie wzburzonym. Jak twierdził, jego zdaniem sąsiedzi nie mieli prawa stawiać ogrodzenia na tak dużym terenie.

Obecnie 34 – letni mieszkaniec gminy Kamiennej Góry odpowie przed sądem za zniszczenie mienia wartego kilkaset złotych za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Kamienna Góra

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz