Korwin-Mikke w muzeum

Dnia 14 października 2016 roku w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze odbyło się spotkanie z Prezesem Partii KORWiN europosłem Januszem Korwin-Mikkem.

Zainteresowani spotkaniem wypełnili salę muzeum po brzegi.

Podczas ponad godzinnego spotkania padło wiele mocnych stwierdzeń, jak „kobieta ma mieć przywileje, równouprawnienie to absurd”.
Była mowa m.in. o muzułmanach, unii europejskiej, obecnym rządzie i jego działaniami czy ustroju w jakim żyjemy. Polityk w swoich poglądach konsekwentnie prezentuje program wolności gospodarczej i konieczności powrotu do tradycyjnych wartości.

W czasie spotkania była możliwość zadawania pytań, z czego skorzystali zebrani słuchacze. Polityk nie unikał kontrowersyjnych tematów i odpowiadał konkretnie na zadawane pytania.

Po spotkaniu każdy chętny miał możliwość zrobienia zdjęcia z Prezesem i krótkiej wymiany zdań.

Janusz Ryszard Korwin-Mikke to kontrowersyjny polski publicysta i polityk. Założyciel i prezes ugrupowań politycznych: Unii Polityki Realnej, Wolności i Praworządności, Kongresu Nowej Prawicy oraz Wolności. Poseł na Sejm I kadencji, deputowany do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji. Kandydat na prezydenta RP w wyborach w 1995, 2000, 2005, 2010 i 2015.

Zobacz inne

One Thought to “Korwin-Mikke w muzeum”

  1. adam

    1. Partii Wolność 2. Powiedział, ze kobiety nie mają mieć równych praw, tylko mają mieć przywileje, czyli mają mieć lepiej 🙂

Leave a Comment