Konkurs “Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Urząd Miasta w Kamiennej Górze włączył się do ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”.

Zapraszamy do udziału w konkursie mieszkańców Kamiennej Góry, w którym do wygrania będzie 10 czujek alarmujących o zadymieniu i obecności tlenku węgla.

Konkurs będzie trwał do 31 stycznia 2020 roku. Wystarczy wypełnić ankietę konkursową i złożyć ją osobiście w siedzibie Urzędu Miasta Kamienna Góra (Biuro Obsługi Klienta, Plac Grunwaldzki 1, 58-400 Kamienna Góra), elektronicznie na adres bzk@kamiennagora.pl lub pocztą tradycyjną (decyduje data wpływu do Urzędu) z dopiskiem „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”. Ankietę konkursową  można pobrać tutaj.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w lutym br. Laureaci zostaną poinformowani o wygranej telefonicznie. Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie osoby zameldowane na terenie Kamiennej Góry oraz posiadające pełną zdolność do czynności prawnych (bądź uzyskają zgodę opiekuna prawnego).

21 stycznia 2020 roku o godzinie 10:00 strażacy KPPSP wraz z pracownikami Wydziału Zarządzania Kryzysowego będą rozdawać na terenie miasta (w okolicach Placu Grunwaldzkiego oraz parkingu przy centrum handlowym Kaufland) ulotki informacyjne oraz ankiety konkursowe.

Regulamin konkursu dostępny tutaj.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment