Konkurs “Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie “Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”. Nagrodą w konkursie są czujnik tlenku węgla. Wystarczy wypełnić ankietę i przesłać ją do kamiennogórskiego urzędu miasta.

Rozpoczął się okres grzewczy, w związku z czym wzrosło niebezpieczeństwo zatruć tlenkiem węgla, zwanym „cichym zabójcą”. Tlenek węgla jest gazem powstającym w wyniku niepełnego spalania węgla i substancji, które w swym składzie to paliwo posiadają. Jest tym groźniejszy, że nie posiada smaku, zapachu, barwy, nie szczypie w oczy i nie „dusi w gardle”. Jest lżejszy od powietrza, co powoduje, że w zamkniętych pomieszczeniach gromadzi się głównie pod sufitem.

Aby ograniczyć zagrożenia związane z działaniem tej niebezpiecznej substancji Urząd Miasta w Kamiennej Górze wraz z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej organizują  konkursu „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”.

Nagrodą w konkursie są czujniki tlenku węgla. Urządzenia będą rozlosowane w Urzędzie Miasta po zakończeniu konkursu.

Konkurs potrwa do 11 stycznia 2018 roku.

Konkurs „Czujka ratuje życie” skierowany jest do pełnoletnich mieszkańców Kamiennej Góry, którzy prawidłowo wypełnią ankietę konkursową i złożą ją osobiście w siedzibie Urzędu Miasta w Kamiennej Górze (Biuro Obsługi Klienta, Plac Grunwaldzki 1, 58-400 Kamienna Góra), elektronicznie: promocja@kamiennagora.pl lub pocztą tradycyjną (decyduje data wpływu do Urzędu).

Wszelkie szczegóły znajdują się w regulaminie konkursu dostępnym tutaj.
Ankieta dostępna tutaj.

Share

Zobacz inne

One Thought to “Konkurs “Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa””

  1. […] czujek tlenku węgla w ramach konkursu „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”, o którym informowaliśmy wcześniej. Losowania dokonali wspólnie pracownik magistratu oraz zastępca komendanta komendy powiatowej […]

Leave a Comment