Konflikt sąsiedzki zakończony pobiciem

W wyniku realizacji informacji własnych policjanci drugiego komisariatu zatrzymali 34-letniego mieszkańca dzielnicy Nowe Miasto oraz jego o 5 lat młodszą konkubinę, którzy wspólnie i w porozumieniu dokonali pobicia 47-letniej kobiety – sąsiadki z pobliskiego budynku. Oboje podejrzani staną teraz przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek. 34-latek oraz 29-latka dobrze znali swoją ofiarę i byli z nią skonfliktowani. Około godziny 22:30 zaatakowali kobietę na ulicy. Wałbrzyszance udało się uciec do bramy jednego z budynków przy ul. Bogusławskiego. Tam jednak agresorzy dopadli 47-latkę, zadając jej ciosy nogami oraz rękoma po całym ciele. Przestępcy następnie uciekli. Na szczęście pokrzywdzonej nic poważnego się nie stało.

Podjęte przez funkcjonariuszy drugiego komisariatu natychmiastowe działania doprowadziły do zatrzymania 34-letniego mężczyzny następnego dnia po południu, a jego partnerki dzień później nieopodal miejsca zdarzenia przy ul. Krętej w Wałbrzychu. Oboje podejrzani podczas czynności procesowych przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. Teraz mogą spędzić za kratami więzienia 3 lata.

Źródło: Policja Wałbrzych

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz