Koncert – Waglewski Fisz Emade

Dnia 11 marca 2017 roku w Wałbrzychu odbyła się piąta, urodzinowa edycja wydarzenia muzycznego Rock Fest.

Na scenie w hali Aqua Zdrój zaprezentowały się zespoły: Agressiva 69, Luxtorpeda, Acid Drinkers, Lady Pank, Waglewski Fisz Emade i laureat konkursu – zespół BoW.To wyjątkowe wydarzenie muzyczne prowadził Piotr Stelmach, dziennikarz muzyczny i prezenter Programu Trzeciego Polskiego Radia.
Rock Fest to impreza która miała swój początek w Świebodzicach w marcu 2012 roku. Weszła już na stałe do kalendarza imprez na Dolnym Śląsku i jest coraz bardziej rozpoznawalną marką na muzycznej mapie Polski. Profesjonalnie organizowana przez Agencję Koncertową Aplauz Planet daje publiczności blisko 9 godzin muzyki i wspaniałych emocji.

Z roku na rok rozwija się forma festiwalu i lista wykonawców występujących na scenie. Występują zespoły prezentujące różne style, z czołówek ogólnopolskich list popularności. Organizatorzy dają również szansę młodym i zdolnym, wybierając jeden zespół spośród wszystkich zgłoszonych na konkurs kapel, w tym sezonie był to zespół BoW.

Zapraszamy do poniższej relacji z koncertu Waglewski Fish Emade.

Waglewski Fisz Emade to Waglewski (Wojtek) oraz jego synowie: Bartek (Fisz) oraz Piotrek (Emade). Zespół zadebiutował razem na jubileuszowej płycie Voo Voo „XX cz.1”. Ta rodzinna kapela wyróżniająca się niezwykłą energią i atmosferą swoich występów zawiązała się po nagraniu “Męskiej Muzyki”, płyty okrytej platyną.

Więcej informacji na temat festiwalu w tagach rock fest.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment