Koncert – Sounds Like The End of The World, Lion Shepherd, Riverside

Dnia 26 kwietnia 2017 roku w Starej Kopalni obył się zapowiadany koncert grupy Riverside. Jako suport zaprezentowały się zespoły SoundsLikeTheEndOfTheWorld oraz Lion Shepherd, które towarzyszą gościnnie na polskiej trasie Riverside.
W wypełnionej po brzegi sali koncertowej Centrum Nauki i Sztuki, zebrana publiczność mogła wysłuchać w doskonałej oprawie wizualnej koncert na światowym poziomie.

Riverside to polska grupa wykonująca muzykę z pogranicza rocka i metalu progresywnego. W swojej twórczości odwołuje się ponadto do takich stylów jak: rock alternatywny, indie rock, hard rock, post-rock, heavy metal, metal alternatywny oraz rock eksperymentalny. Riverside to przede wszystkim sposób wyrażania refleksji, marzeń i fantazji poprzez muzykę. Jest to pomysł na przekazanie emocji, na ucieczkę od szarej lub nienaturalnie kolorowej rzeczywistości. Jest to muzyka inspirowana czasem, miejscem, myślą i słowem, wytworem wyobraźni własnej i innych ludzi. To radość i smutek, szept i krzyk.

Wydarzenie muzyczne „Towards the Blue Horizon Tour” to pierwsza po dłuższej przerwie trasa Riverside, która wystartowała 20 kwietnia 2017 roku w Olsztynie i obejmuje 9 koncertów w Polsce i 19 na Zachodzie.

Zapraszamy do relacji: Sounds Like The End of The World, Lion Shepherd, Riverside

Share

Zobacz inne

Leave a Comment