Koncert – Sasha Boole

W dniu 20 stycznia 2019 roku w Sali Witrażowej kamiennogórskiego ratusza wystąpił Sasha Boole.

Organizatorem koncertu było kamiennogórskie Centrum Kultury. Wydarzenie odbyło się w ramach cyklu „Koncert miesiąca”. Zebrana publiczność wysłuchała jednego z najważniejszych i najbardziej aktywnych przedstawicieli ukraińskiej sceny alternatywnej.

Sasha Boole to klimaty muzyczne Boba Dylana, Johnny’ego Casha i Neila Younga.
Latem 2017 roku artysta wydał trzeci album „Golden Tooth”. Utworów z tego albumu oczywiście nie zabrakło podczas kamiennogórskiego koncertu.
Sasha Boole również w 2017 roku występował jako support grupy Me & That Man (Nergal + John Porter). Wiosną 2018 roku został członkiem zespołu Me & That Man i jest obecnie drugim obok Nergala wokalistą oraz autorem tekstów kapeli.
Dzielił scenę z wieloma innymi artystami jak King Dude, CeZik, Krzysztof Zalewski czy Lao Che.

Sasha Boole nie zatrzymuje się choćby na chwilę i tworzy swoją własną legendę. Tak jest od kilku lat, kiedy po raz pierwszy przyjechał do Polski. Ten trubadur zagrał w Polsce już ponad 200 koncertów. Grał w Czechach, Holandii, Belgii, Szwajcarii i Niemczech oraz na Słowacji i Islandii, gdzie słuchacze przyjęli go bardzo entuzjastycznie. Tym razem wysłuchania twórczości artysty miała również możliwość kamiennogórska publiczność.

Share

Zobacz inne

2 Thoughts to “Koncert – Sasha Boole”

  1. […] Sasha Boole nie zatrzymuje się choćby na chwilę i tworzy swoją własną legendę. Tak jest od kilku lat, kiedy po raz pierwszy przyjechał do Polski. Ten trubadur zagrał w Polsce już ponad 200 koncertów. Grał w Czechach, Holandii, Belgii, Szwajcarii i Niemczech oraz na Słowacji i Islandii, gdzie słuchacze przyjęli go bardzo entuzjastycznie. Wysłuchania jego twórczości miała również możliwość kamiennogórska publiczność. Nasza relacja z Sali Witrażowej ratusza dostępna tutaj. […]

Leave a Comment