Koncert – Red Lips

Zakończył się pierwszy z tegorocznych Dni Lubawki. Główną gwiazdą wieczoru był zespół Red Lips. Wakacyjne występy zespołu stały pod znakiem zapytania z powodu wypadku wokalistki, którego efektem jest noga w gipsie. Pomimo wypadku zespół kontynuuje swoje występy. Koncert Red Lips przyciągnął na rynek w Lubawce bardzo wiele osób, które spędziły wieczór na wspaniałej zabawie.

Zespół powstał w 2010 roku w Warszawie. W skład zespołu wchodzą ludzie, którzy produkują własną muzykę. Siłą zespołu jest pozytywna energia, drapieżne, przesterowane brzmienie gitarowe, nadające wyrazisty charakter utworom oraz charyzmatyczna i elektryzująca wokalistka – Ruda. Wspólnie z Łukaszem Lazerem – współzałożycielem, kompozytorem, producentem i gitarzystą, tworzą fundament twórczy i kreatywny, którego idealnym uzupełnieniem jest wsparcie sekcji rytmicznej – koncertowo serwują je Marcin Piroman Romanowski (bas) oraz Robert Sopala (bębny). Zespół jest laureatem I edycji Must Be The Music.

Share

Zobacz inne

2 Thoughts to “Koncert – Red Lips”

  1. […] Filmów Komediowych w Lubomierzu. Podczas XXI OFFK będzie można zobaczyć m.in. zespół Pectus, Red Lips i Edytę […]

Leave a Comment