Koncert – Power Play

Dnia 13 października 2017 roku w wałbrzyskiej Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się zapowiadany wcześniej koncert „Akcent i przyjaciele”. Koncert cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Bilety były wyprzedane na tydzień prze wydarzeniem. Hala Widowiskowo-Sportowa została wypełniona po brzegi miłośnikami muzyki tanecznej.

Przed występem gwiazdy wieczoru – zespołu Akcent i Zenka Martyniuka, publiczność bawiła się przy zespole Skaner i Power Play.

Zespół Power Play to twórcy takich hitów jak „Zawsze coś (oj tam oj tam)”, „Co ma być to będzie” czy „Lubisz to Lubisz”. Power Play to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzyczno-rozrywkowej, zdobywcy wielu nagród na ogólnopolskich festiwalach muzyki disco polo & dance.
Zespół koncertuje dla Polonii na całym świecie, miedzy innymi w USA i wielu krajach europy.

W roku 2016 zespół zdobył Poczwórną Platynę za singiel „Co Ma Być To Będzie”, rok 2017 to singiel „Lubisz To Lubisz”, dzięki któremu zespół pochwalić się może płytą Diamentową.

Żywe instrumenty towarzyszące im podczas koncertów sprawiają, że muzyka w ich wykonaniu to niepowtarzalny styl, doskonałość dźwięku i nowoczesnych brzmień, a każda koncert z udziałem Power Play to niesamowite przeżycie i gwarancja dobrej zabawy, która na długo pozostanie w pamięci.

Zapraszamy do poniższej relacji z występu zespołu Power Play w Wałbrzychu.

Relacja z występu zespołu Skaner dostępna tutaj.
Relacja z występu zespołu Akcent i Zenona Martyniuka dostępna tutaj.

Więcej naszych relacji z koncertów muzyki tanecznej w tagach disco polo.

Share

Zobacz inne