Koncert Perfect w Wałbrzychu

Informujemy, iż dnia 28.11.2015 roku w Wałbrzychu w „Hali widowiskowo sportowej AQUA-ZDRÓJ” odbędzie się koncert grupy Perfect.

Wszystko ma swój czas to trasa koncertowa z okazji 35-lecia legendarnego zespołu. To dzięki fanom i publiczności zespół Perfect nieprzerwanie od 1980 roku jest jednym z najbardziej lubianych i rozpoznawanych polskich zespołów rockowych. I to właśnie z publicznością w całej Polsce Perfect obchodzi ten wyjątkowy jubileusz. 30 niepowtarzalnych koncertów w największych miastach Polski i 30 okazji do powspominania największych przebojów zespołu oraz posłuchania nowych aranżacji i utworów z płyty DaDaDam, która w niecały miesiąc od premiery uzyskała status złotej. “Wszystko ma swój czas” staje się już tak popularne jak niegdyś “Nie płacz Ewka” Czy Autobiografia”, co świadczy o nieprzemijającej wyjątkowości legendarnego już zespołu Perfect.

Miło na poinformować, iż serwis czadrow.pl jest akredytowanym medium na tej imprezie muzycznej. Relację z koncertu zaprezentujemy na naszym serwisie. Zapraszamy niebawem.

73717

Share

Zobacz inne

Leave a Comment