Koncert – Mezo

Dziś 09.06.2014 roku, przed godziną 1.00 w nocy zakończył się koncert Mezo, gwiazdy wieczoru w ramach Dni Kamiennej Góry 2014.

Mezo a właściwie Jacek Mejer to wokalista, autor tekstów, polski raper a także dziennikarz radiowy. Jego twórczość to połączenie pozytywnego hip-hopu z popem. Teksty Mezo skoncentrowane są głównie na przekazie. Pisze motywacyjne, refleksyjne i rozrywkowe numery. W 2012 roku wziął udział w programie BITWA NA GŁOSY i doprowadził swój zespół MEZOTEAM do 3 miejsca. Na scenie wraz z Mezo zaprezentowali się Witold Ostynowicz, John James oraz pochodząca z Mieroszowa Kasia Rusińska.

Podczas koncertu zebrani fani mogli wyłapywać rzucane przez wokalistę swoje płyty muzyczne. Został również zorganizowany mini konkurs taneczny. Wybrane z tłumu trzy kamiennogórzanki zostały zaproszone na scenę. Podczas jednego z utworów miały zaprezentować swoje umiejętności taneczne. Nagrodą była koszulka od Mezo z napisem Muzyka, Sport, Motywacja. Koncert był bardzo udany a zebrana publiczność świetnie się bawiła.

Share

Zobacz inne

2 Thoughts to “Koncert – Mezo”

  1. […] Kamiennej Góry 2014 Koncert Mezo Koncert Szymon Wydra & Carpe […]

  2. […] Kamiennej Góry 2014 Koncert Mezo Koncert Szymon Wydra & Carpe […]

Leave a Comment