Koncert – Luxtorpeda

Dnia 4 września 2016 roku w Krzeszowie odbyła się trzecia edycja imprezy muzycznej Krze-Show-Time.

Na scenie zaprezentowały się Bilokacja z Poznania, Celebrate z Wrocławia, Ivanhoe z Niemiec, Atme z Wrocławia, Korpis Karmel z Kamiennej Góry i gwiazda wieczoru zespół Luxtorpeda.

Organizatorem festiwalu Krze-Show-Time jest Gmina Kamienna Góra, Centrum Biblioteczno-Kulturalne i Restauracja-Pizzeria Rustykalna z Krzeszowa przy wsparciu Pani Iwony Krawczyk Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego, Partnerów Imprezy: Tauron Dystrybucja, Fundacja Europejska Perła Baroku oraz Partnera Tytularnego: Kopalni Ogorzelec.

Przed występem gwiazdy wieczoru swój występ dali aktorzy “Teatru wzniosłych doznań” – z grupy artystycznej proMedia team.
Artyści zaprezentowali etiudy teatralne z wykorzystaniem szczudeł w ciekawych aranżacjach kostiumowych.

Każdy uczestnik wydarzenia mógł skorzystać z przygotowanych stoisk z gastronomią i napojami.

Chwilowe załamanie pogody podczas koncertu gwiazdy wieczoru nie zepsuło zabawy. Całą relację z wydarzenia Krze-Show-Time 3 można obejrzeć na serwisie internetowym cbkkrzeszow.pl. Zapraszamy.

Na naszym portalu prezentujemy relację z koncertu zespołu Luxtorpeda.

Luxtorpeda wykonuje szeroko pojętą muzykę rockową. Zespół powstał w 2010 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Roberta Friedricha, znanego między innymi z zespołu Acid Drinkers. Zespół dał się poznać szerszej publiczności podczas Jarocin Festiwal 2011 oraz podczas 17 edycji Przystanku Woodstock 2011 a utwór “Autystyczny” wspiął się na pierwsze miejsca wielu list przebojów, między innymi w radiowej Trójce, Eska Rock i Antyradiu. W wielu rankingach i podsumowaniach muzycznych 2011 roku LUXTORPEDA uplasowała się w ścisłej czołówce niejednokrotnie zajmując 1 miejsce, chociażby wśród czytelników pisma “Teraz Rock”, gdzie została uznana za najlepszy zespół roku, płytę roku, przebój roku, teledysk roku i nadzieję roku.

Zespół Luxtorpeda gościł już wcześniej na naszym portalu. Relację z koncertu w Świebodzicach w 2014 roku, gdzie również zagrali Dżem i TSA można obejrzeć tutaj.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment