Koncert – Kasia Kowalska

Dnia 3 czerwca 2017 roku miał miejsce drugi z tegorocznych Dni Kamiennej Góry. Nad kamiennogórskim zalewem odbyły się Green Wather Festiwal, który jest częścią Dni Kamiennej Góry oraz koncert wieczoru w wykonaniu Kasi Kowalskiej. Relacja z Green Wather Festiwal dostępna tutaj.Na koncert Kasi Kowalskiej przybyła bardzo duża publiczność z Kamiennej Góry i okolicznych miast. Kasia Kowalska to jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek. Swoją muzyczną karierę rozpoczęła od debiutanckiego albumu Gemini, wydanego w 1994, okrytego potrójną platyną, z którego pochodzą przeboje “Jak rzecz” czy “Oto ja”.

Podczas występu nad kamiennogórskim zalewem zaprezentowała swoje największe przeboje. W hołdzie Grzegorzowi Ciechowskiemu zaśpiewała jego piosenkę. Jak wyznała Grzegorz Ciechowski był przez nią bardzo cenionym artystą oraz producentem jej debiutanckiej płyty.

Drugi dzień święta miasta również można uznać jako bardzo udany. Trzeciego dnia na mieszkańców czekają kolejne atrakcje, w tym koncert zespołu Piękni i Młodzi. Szczegółowy program dostępny tutaj.

Zobacz również:
Koncert Bethel
Koncert Video
Green Wather Festiwal

Share

Zobacz inne

Leave a Comment