Koncert – Freaky Boys

Dnia 10 czerwca 2017 roku miał miejsce pierwszy z tegorocznych Dni Świebodzic. Na stadionie miejskim odbył się m.in. koncert zespołu Freaky Boys, grającego disco polo. Zgromadzona publiczność wspaniale się bawiła przy rytmicznych piosenkach zespołu. Wspaniała atmosfera udzielała się wszystkim mieszkańcom niezależnie od wieku. Podczas koncertu można było usłyszeć znane hity zespołu, w tym oczywiście “Do Białego Rana”, który króluje na polskich parkietach.Freaky Boys to duet dj’ow, producentów założony w roku 2011. Tworzą go Dee Jay Crash i DJ Mayoman. Pierwszy hit “Take me away” osiągnął wielki sukces nie tylko w Polsce ale w całej Europie. Duet wykonał wiele remixów dla takich artystów jak Michel Telo, Rafał Brzozowski i innych zespołów disco polo.
Jednym z największych przebojów zespołu jest oczywiście wspomniany wcześniej “Do Białego Rana”, który do maja 2017 roku osiągnął ponad 38 mln. wyświetleń na serwisie Youtube.

Freaky Boys wspaniale rozgrzał publiczność przed występem gwiazdy wieczoru, którym był zespół Piersi. Relacja z koncertu Piersi dostępna tutaj.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment