Koncert – Fanatic

Dnia 3 czerwca 2016 roku odbył się pierwszy z Dni Kamiennej Góry. W ramach tego wydarzenia zaprezentował się m.in. zespół Fanatic.

Fanatic to jeden z pierwszych zespołów disco polo. Grupa początkowo koncertowała na zabawach i weselach w okolicach Żyrardowa. Sukces krążącej po okolicy amatorskiej kasety zainspirował właściciela żyrardowskiej hurtowni kaset, Sławomira Skrętę. Odnalazł on członków zespołu i zaproponował im współpracę. W ten sposób powstała pierwsza w Polsce firma fonograficzna nurtu disco polo – Blue Star.

W latach 1994-2002 teledyski do piosenek zespołu były emitowane na antenie telewizji Polsat w programie muzycznym Disco Relax. Po długiej przerwie Fanatic pojawił się w 2008 roku w programie “Jak oni śpiewają” na antenie Telewizji Polsat, gdzie wraz z Anetą Zając wokalista zespołu wykonał największy przebój grupy, czyli “Czarownicę”, która jest coverem utworu Janusza Laskowskiego.

Podczas koncertu nad kamiennogórskim zalewem zespół zagrał wszystkie swoje hity i jak widać nadal cieszy się dużą popularnością.

Zapraszamy do poniższej galerii prezentującej wspaniałą atmosferę podczas koncertu Fanatic.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment