Koncert – Casandra, Skaner

Na kamiennogórskim rynku odbyła się impreza Bądź Ekologiczny. Podczas imprezy został rozstrzygnięty konkurs „Zadbane podwórka to piękniejsze miasto”. Odbyły się zabawy i konkursy dla dzieci. Zaprezentowała się orkiestra dęta z Lubawki i można było uczestniczyć w wielu innych atrakcjach.

Pod hasłem „I Ty możesz uratować komuś życie! Zostań potencjalnym Dawcą komórek macierzystych” odbyła się akcja rejestracji potencjalnych Dawców Szpiku. Chętne osoby mogły skorzystać z punktu konsultacyjnego, zlokalizowanego w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze i dowiedzieć się w jaki sposób zostać dawcą szpiku i jak wygląda cała procedura przekazania komórek macierzystych.

O godzinie 17.00 rozpoczęły się koncerty zespołów Disco Polo: Casandra i Skaner.

Casandra to nowy zespół na rynku muzyki tanecznej (disco polo). Powstał w 2011 roku. Założycielką i wokalistką tej grupy jest śliczna Elwira Matysiak.
Skaner to długo istniejący i znany zespół muzyki tanecznej (disco polo). Liderem i wokalistą grupy jest Robert Sasinowski, w latach 1991-1993 gitarzysta w zespole Boys. Od 1994 roku jest liderem zespołu, kompozytorem i autorem tekstów większości piosenek.

Organizatorem imprezy był Urząd Miasta i Centrum Kultury w Kamiennej Górze, natomiast organizatorem akcji rejestracji potencjalnych Dawców Szpiku Kamiennogórskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „RAZEM” wraz z Fundacją DKMS.

Zapraszamy do poniższej galerii z występu zespołów Casandra i Skaner.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment