Koncert – Black Label Society, Saxon

Dnia 4 lipca 2015 roku na stadionie olimpijskim we Wrocławiu odbył się drugi dzień Eleven Bike Fest. Ta z wielkim rozmachem organizowana impreza przez wrocławskich harleyowców, zrzeszonych w klubie Eleven, jest dopiero drugą edycją a już wystąpiły takie światowe gwiazdy mocnego brzmienia jak Black Label Society i Saxon.

Po konkursach i paradzie motocyklowej, która przejechała ulicami Wrocławia, przyszedł czas na koncerty. Na scenie festiwalu zaprezentowały się zespoły takie jak: Scream Maker, Strain, 4Szmery, J.D. Overdrive. Następnie swój występ dała pierwsza gwiazda wieczoru, czyli Black Label Society, amerykańska grupa wykonującą szeroko pojętą muzykę heavymetalową.
Grupa powstała w 1998 roku, w Los Angeles, z inicjatywy charyzmatycznego gitarzysty Zakka Wylde’a, perkusisty Phila Ondicha oraz gitarzysty Nicka „The Evil Twin” Catanese. W 2004 roku Zakk Wylde został sklasyfikowany na 8. miejscu listy 100 najlepszych gitarzystów heavymetalowych wszech czasów według magazynu Guitar World. Od 1987 do 2009 roku z przerwami Zakk Wylde był współpracownikiem Ozzy’ego Osbourne’a.

Po występie Black Label Society swój popis dali weterani z brytyjskiego Saxon, którzy są jednymi z pionierów stylu New Wave of British Heavy Metal (NWOBHM).
Grupa została założona w 1976 roku w South Yorkshire. Powstała w wyniku połączenia grup SOB i Coast. W latach 80. pisano o SAXON jako o najgłośniejszej, najbardziej energetycznej i poruszającej metalowej formacji.

Te dwie kapele, perfekcyjne w każdym calu dały niesamowite koncerty, a my jesteśmy dumni, że możemy je zaprezentować na czadrow.pl.

Jak napisaliśmy wcześniej koncepcją założenia serwisu czadrow.pl było prezentowanie ciekawych miejsc i wydarzeń w regionie sołectwa Czadrów. Ponieważ nasze relacje cieszą się dużym zainteresowaniem, serwis czadrow.pl już dawno wyszedł swoim zasięgiem poza granice Polski, co prezentowaliśmy w statystykach witryny. Dziś wypracowana renoma naszego serwisu powoduje, że „Czadrów” jest mile widziany na wszelkiego rodzaju imprezach masowych więc będziemy korzystać z okazji i uczestniczyć w wydarzeniach, na których pojawiają się gwiazdy światowego formatu.

Dziękujemy organizatorowi za dobrą współpracę i możliwość wykonania relacji na Eleven Bike Fest.
Zapraszamy fanów mocnego grania i nie tylko do galerii z koncertów Black Label Society i Saxon.Share

Zobacz również

Leave a Comment