Koncert – Bethel

Dnia 2 czerwca 2017 roku miał miejsce pierwszy z tegorocznych Dni Kamiennej Góry. Nad kamiennogórskim zalewem odbyły się dwa koncerty. Jako pierwszy zagrał zespół Bethel z gatunku Reggae, Ska, Roots Reggae. Gwiazdą wieczoru był zespół Video, relacja dostępna tutaj.
Pierwszy dzień święta miasta zakończyła dyskoteka prowadzona przez Kamiennogórski Dj’s Team.Zespół Bethel powstał we Wrocławiu w grudniu 2006 roku, założony przez Grzegorza Wlaźlaka. Początkowo pod nazwą Sacrum skupiał trzy osoby, które połączyła miłość do muzyki i chęć wspólnego tworzenia. Kolejne próby i koncerty przynosiły zmiany w składzie, który w rekordowym okresie tworzyło 11 młodych osób. W tym czasie ewoluowała też twórczość Bethel, cały czas jednak czerpiąc z muzyki reggae i rozmaitych jej podgatunków. Na koncertach Bethel można zarówno poskakać przy rytmach szybkiego ska, jak i kołysać się przy łagodnym roots reggae i dubie.

Osoby, które nie miały możliwości uczestniczyć w koncercie Bethel informujemy, iż dnia 10 czerwca zespół zagra na CzarnOFF Festiwal nieopodal Czarnowa.

Zapraszamy do galerii z koncertu zespołu Bethel, który dał energetyczny występ i rozgrzał publiczność przed występem gwiazdy wieczoru.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment