Koncert – Ania Dąbrowska

Dnia 1 lipca 2017 roku na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze odbył się koncert zespołu Ani Dąbrowskiej. Artystka wraz z zespołem wystąpiła po raz pierwszy w Jeleniej Górze z plenerowym koncertem, przy okazji jeleniogórskiego ART GLAS Festiwal.

Licznie zabraną publiczność Ania Dąbrowska dopieszczała swoim głosem i dojrzałymi tekstami piosenek.Ania Dąbrowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka, laureatka wielu Fryderyków i innych nagród branżowych.

Przysłowiowe swoje pięć minut podczas koncertu miały siostry Melosik, które współpracują z Anią Dąbrowską i na wspólnej scenie wystąpiły nie pierwszy raz.
Siostry Melosik to duet bliźniaczek Dagmary i Martyny. O Martynie po raz pierwszy usłyszeliśmy za sprawą zwycięstwa w telewizyjnym show “Fabryka Gwiazd”. Razem zadebiutowały autorskim materiałem utrzymanym w stylu pop/country.

Oczywiście podczas koncertu w Jeleniej Górze nie zabrakło hitów Ani Dąbrowskiej, w tym piosenki „Porady na zdrady (Dreszcze)” nagranej na potrzeby komedii Ryszarda Zatorskiego o tym samym tytule.

Koncert w Jelenie Górze był bardzo udany. Publiczność bawiła się wyśmienicie. Po koncercie wierni fani mogli otrzymać od Ani autograf i zrobić pamiątkowe selfie.

Zapraszamy do naszej relacji z koncertu Ani Dąbrowskiej.

Share

Zobacz inne

One Thought to “Koncert – Ania Dąbrowska”

Leave a Comment